Destek olun

Gazeteciliğin ve de özellikle bağımsız gazeteciliğin ne kadar önemli olduğunu Türkiye’nin geçmekte olduğu şu karanlık süreçte çok iyi anladık. Bütün dünyada baskıcı ve antidemokratik eğilimler yükselirken gazetecilere olan ihtiyaç da aynı oranda artıyor. Özellikle dünyanın uzak ara en büyük gazeteci hapishanesi olan Türkiye’de… Artık geriye tek tük özgür yayın organı kalmışken bir kaç bağımsız gazeteci kendi imkanları ile gerçeklerin peşinde mücadele ediyor.

Bu bir hakikat yolculuğu… Hiç bir aşiret, kabile, parti, ideoloji, mahalle, cemaat ya da kişi adına değil; sadece vicdan ve evrensel gazetecilik ilkeleri doğrultusunda cesaretle yürünebilecek bir yol bu. Benimle beraber bu yolculuğa eşlik etmek isteyen herkesi davet ediyorum. Bağımsız gazetecilik yapabilmek için desteğinize ihtiyacım var. Her bir bağışınızın, özgür düşünceye, demokrasiye, basın hürriyetine, açık topluma küçük bir destek olması umuduyla…

PAYPAL / KREDİ KARTI İLE

Devam butonuna tıklayarak açılan sayfada direkt PayPal hesabınızdan ya da PayPal üzerinden kredi kartınızı kullanarak çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

PATREON İLE

Aşağıdaki linkten, yönlendirileceğiniz Patreon sayfamızda 'BECOME A PATRON' butonunu tıklayarak destek olabilirsiniz.
  • Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.